Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

OPEN HOUSE

Rynek 45 Głogów

Mapa

663 315...

663 315 966

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

www.openhouse.com.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Kamila Hładczuk
  • Blanka Bezler
  • +3

O nas

OPEN HOUSE to nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
U nas również zaprojektujesz i wykończysz swoje wymarzone M pod klucz!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

31

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia OPEN HOUSE

Filtruj

325 000 zł53,20 m² 6 109,02 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (53,02 m2) położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu, zlokalizowany w spokojnej,...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie (71m2) położone w samym sercu Starego Miasta w Głogowie, tuż przy Bulwarze...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Na sprzedaż oferujemy dom z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Stare Strącze - idealny dla osób, które...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2, położone na III piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku na ul. Galileusza w Głogowie....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł62,90 m² 7 774,24 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem w nowoczesnym budynku 4-ro lokalowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na cichym osiedlu domów jednorodzinnych,...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Młyńskiej w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł85,40 m² 6 440,28 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkową okazję na zakup przestronnego mieszkania , zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy na urokliwym Starym Mieście w Głogowie....

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Bulwarze Nadodrzańskim (ulica Szewska) w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m2, składający się z parteru oraz piwnicy. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim -...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kołłątaja w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim drugim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,20 m² 5 956,18 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy Armii Krajowej, osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,40 m² 7 711,27 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa na nowego właściciela. Mieszkanie ma 28,40 m2 i znajduje się na 2. piętrze przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł183 m² 5 349,73 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 183 m2 z 2012 roku w miejscowości Borek ( około 6km od Głogowa). Pełen światła...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze na os. Piastów Śląskich...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na parterze w IV piętrowej kamienicy po termomodernizacji,...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Borku pod Głogowem - wymarzony zakątek dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu pięknej działki o powierzchni 30 arów...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,33 m² 8 816,49 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Rynku w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

Marta Kwaśnik

Marta Kwaśnik

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na trzecim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł112 m² 5 625 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Dom wolnostojący 112 m2 na działce 844 m2 - nowoczesny projekt, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

Marta Kwaśnik

Marta Kwaśnik

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2, nieruchomość położona jest na czwartym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

Nicola Bielecka

Nicola Bielecka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

Nicola Bielecka

Nicola Bielecka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję elegancki, przestronny dom ( który stanowi połowę bliźniaka) o powierzchni użytkowej 135m , wybudowany w solidnej...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł950 m² 78,95 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchniach 924m2 1211m2 (cena - 79 tysięcy), położone w miejscowości Górczyna,...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki zabudowane domem wolnostojącym oraz budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni gruntu 83 ar,...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37 m2 w kamienicy przy ulicy Kołłątaja w Głogowie, osiedle Stare Miasto. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł945 m² 2 289,23 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję elegancki, przestronny dom ( który stanowi połowę bliźniaka) o powierzchni użytkowej 135m2, wybudowany w solidnej...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58,45 m² 6 313,09 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż środkowy segment szeregówki położony we wsi Retków, zaledwie 10 kilometrów od Głogowa. Dom oferuje przestrzeń idealną dla dużej rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40,27 m² 8 691,33 zł/m²

Blanka Bezler

Blanka Bezler

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkania o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul.11 Lutego...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

Kamila Hładczuk

Kamila Hładczuk

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w samym...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026r. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Perseusza w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 100 m² 65,61 zł/m²

Tomasz Bieleń

Tomasz Bieleń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 41 arów, położoną w miejscowości Górczyna, 15km od Głogowa, 12km od Wschowy....

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

Marta Gabrysz

Marta Gabrysz

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²200 m² 4 250 zł

Marta Kwaśnik

Marta Kwaśnik

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy lokal (parter/piwnica) o powierzchni 200m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum Starego Miasta...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij